Het Breda College is de school van INOS voor voortgezet speciaal onderwijs voor leerlingen van 12 tot 18 jaar. De leerlingen die bij ons op school zitten leren verschillende vaardigheden die ze nodig hebben om in een toekomstige baan of woonomgeving zich goed te kunnen redden. Wilt u weten wat wij en onze leerlingen op het Breda College precies doen kom dan naar onze Open dag op zaterdag 8 februari van 10.00 tot 13.00 uur. De Open dag is op de volgende twee locaties:

Afdeling Arbeid & Vervolgonderwijs: Brabantlaan 3, 4817 JW Breda

Afdeling Dagbesteding: Landheining 6, 4817 DM Breda

U bent van harte welkom! Wilt u alvast wat meer weten over het Breda College? Kijk ook alvast eens naar deze film waarin onze leerlingen hun toekomstdroom koesteren en zelfs hun droombaan vonden. 

Recommended Posts